"Abacus Architects" UAB patirtis rinkoje 19 metų

Mes – ABACUS ARCHITECTS –  esame bendra Lietuvos – Norvegijos įmonė įsteigta 1999 metais. Mūsų komandą sudarojauni ir profesionalūs architektai, kurie savo patirtį ir žinias gilino Norvegijoje, Vokietijoje bei Ispanijoje. Sėkmingai taikydami turimus įgūdžius projektuojame įvairaus pobūdžio objektus Lietuvoje ir užsienyje, gilinamės į užsakovo poreikius ir ieškome sprendimų, kurie būtų šiuolaikiški, modernūs ir turėtų išliekamąją vertę.

architecture@2x

ARCHITEKTŪRA

Projektuojame gyvenamuosius, visuomeninius bei kitų paskirčių pastatus. Susipažinę su konkretaus sklypo situacija bei užsakovo poreikias ruošiame projektinius pasiūlymus, statinio vizualizacijas, interaktyvius pristatymus. Komunikuojame ir tariamės dėl geriausių sprendimų, siūlome įvairius variantus. Suderinę projektinius pasiūlymus ruošiame techninį darbo projektą, tvarkome dokumentaciją, dirbame su konstruktoriais ir inžinieriais, gauname statybos leidimą. Prasidėjus statyboms atliekame autorinę priežiūrą ir siekiame geriausio rezultato.

interior@2x

INTERJERO DIZAINAS

Projektuojame gyvenamųjų ir visuomeninių erdvių interjerus. Aptarę asmeninius užsakovo poreikius ruošiame projektinius pasiūlymus, interjero erdvių vizualizacijas, interaktyvius pristymus. Suderinę viziją darome techninius ir darbo brėžinius: lubų, grindų, elektros, vėdinimo planus, sanitarinių mazgų, baldų išklotines, individualių baldų projektus ir kt..
Dirbdami ir ieškodami originalių sprendimų padedame užsakovui susikurti savo svajonių namus.

bim1@2x

BIM

Projektavimo procese naudojame BIM (angl. Building Information Modeling, arba Statinio informacinis modeliavimas). Ši technologija leidžia projektuoti ne tik 3D dimensijoje, bet pastebėti ir pašalinti galimas klaidas pačioje projekto kūrimo pradžioje, efektyviai bendradarbiauti, derinti, koordinuoti ir kontroliuoti visą projekto informaciją bei dokumentaciją su kitais projekto rengėjais, statybos darbų rangovais, užsakovais ar NT vystytojais.

energy@2x

ENERGETINIS EFEKTYVUMAS

Turima programine įranga atliekame energetinę analizę skirtinguose BIM projekto etapuose. Tokiu būdu nuo pat projekto pradžios galime koreguoti sprendinius, kurie daro įtaką pastato energetiniam efektyvumui. Tikslingai orientuodami pastatą sklype pasaulio šalių atžvilgiu, įvertindami stogų ir pergolų metamus šešėlius, apgalvodami vėsinimo sistemas pasiekiame reikalaujamą pastato energetinį efektyvumą taupydami užsakovo kaštus.

elements@2x

SKYDINIAI / MODULINIAI NAMAI

Projektuojame skydinius ir modulinius namus. Bendradarbiaudami su gamintojais siekiame ne tik greitos statybos rezultato, bet ir architektūrinės estetikos. Jau pirminėse projekto stadijose apgalvodami konstrukcinius skydinių namų sprendinius optimizuojame projektavimo, gamybinių brėžinių derinimo ir gaminimo procesus.

managment@2x

PROJEKTŲ VALDYMAS

Organizuojame ir kontroliuojame visus projekto procesus ir dalis. Pasinaudodami naujausiomis technologijosmis koordinuojame ir bendradarbiaujame su specialistais, dirbančiais prie projekto, visą statybos laikotarpį. Stengiamės užtikrinti, jog būtų pasiekti išsikelti tikslai – neviršytas biudžetas, efektyviai išnaudoti laiko resursai, pasiekta aukšta pastato kokybė.